Y4063100R000A0R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y4063-100ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y4063-100ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Y4063-100ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y4063100R000A0R
תיאור
RES SMD 100 OHM 0.05% 1/2W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±0.05% 0.5W, 1/2W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y4063100R000A0R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
יצרן
מקדם טמפרטורה
±2.5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 225°C