Y406310K0000Q0R
מק"ט מוצר של DigiKey
804-1127-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
804-1127-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
804-1127-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y406310K0000Q0R
תיאור
RES SMD 10K OHM 0.02% 1/2W 1206
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.02% 0.5W, 1/2W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y406310K0000Q0R דגמים
מקדם טמפרטורה
±2.5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 225°C