Y40633K40000B0R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y40633K40000B0R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y40633K40000B0R
תיאור
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/2W 1206
תיאור מפורט
3.4 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
מודלים EDA/CAD
Y40633K40000B0R דגמים
מקדם טמפרטורה
±2.5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 225°C