Y4078100K000A0L
מק"ט מוצר של DigiKey
Y4078100K000A0L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y4078100K000A0L
תיאור
RES 100K OHM .3W .05% RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.05% 0.3W נגדי חור מעבר רדיאלי עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y4078100K000A0L דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
עמיד לחות, לא השראי
סדרה
מקדם טמפרטורה
0.0ppm/°C
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C