Y407810K0000V9L
מק"ט מוצר של DigiKey
804-1059-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y407810K0000V9L
תיאור
RES 10K OHM .3W .005% RADIAL
תיאור מפורט
10 kOhms ±0.005% 0.3W נגדי חור מעבר רדיאלי עמיד לחות, לא השראי יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y407810K0000V9L דגמים
מקדם טמפרטורה
0.0ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C