Y44870R10000F9R
מק"ט מוצר של DigiKey
Y4487-.1ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
Y4487-.1ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
Y4487-.1ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Y44870R10000F9R
תיאור
RES 0.1 OHM 1% 1W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mOhms ±1% 1W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Y44870R10000F9R דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±15ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 170°C