Y44870R10000F9R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.1 OHM 1% 1W 2512 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 mOhms ±1% 1W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) חישת זרם, עמיד לחות יריעת מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | Y44870R10000F9R דגמים |
קטגוריה | מאפיינים חישת זרם, עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±15ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 170°C |