820443211E | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 510 V 6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 820443211E דגמים |
קטגוריה | מתח ואריסטור (מקס') 561 V |
יצרן Würth Elektronik | זרם - נחשול 6 kA |
סדרה | אנרגיה 190J |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | מספר המעגלים 1 |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות @ תדר 370 pF @ 1 kHz |
מתח AC מקסימלי (Volts) 320 V | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
מתח DC מקסימלי (Volts) 418 V | סוג ההרכבה חור מעבר |
מתח וואריסטור (מינ') 459 V | מארז / תיבה דיסק 14 מ"מ |
מתח ואריסטור (טיפוסי) 510 V |