830003063B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003063B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003063B
תיאור
CRYSTAL 3.579545MHZ 20PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.579545 MHz ±30ppm גבישים 20pF 300 Ohms HC-49/US
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
830003063B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
20pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
300 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
3.579545 MHz
גודל / מידה
אורך 0.447‏ אינץ' x‏ רוחב 0.190‏ אינץ' (11.35 מ"מ x‏ 4.85‏ מ"מ)
יציבות התדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm