830003068B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003068B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003068B
תיאור
CRYSTAL 4.0000MHZ 30PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 MHz ±20ppm גבישים 30pF 100 Ohms HC-49/U
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
830003068B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
4 MHz
מארז ההתקן של הספק
49‏-HC‏
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.435‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.05 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm