830003084B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IQD Frequency Products
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
4.096 MHz ±30ppm גבישים 30pF 130 Ohms HC-49/US
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
830003084B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003084B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003084B
תיאור
CRYSTAL 4.0960MHZ 30PF TH
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
830003084B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
130 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
4.096 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm