830003110B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003110B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003110B
תיאור
CRYSTAL 4.9152MHZ 30PF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.9152 MHz ±20ppm גבישים 30pF 100 Ohms HC-49/U
מודלים EDA/CAD
830003110B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
4.9152 MHz
מארז ההתקן של הספק
49‏-HC‏
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.435‏ אינץ' x‏ רוחב 0.185‏ אינץ' (11.05 מ"מ x‏ 4.70‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm