830003169B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IQD Frequency Products
קיים במלאי: 2,966
גיליון נתונים
10 MHz ±30ppm גבישים 30pF 40 Ohms HC-49/US
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
830003169B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003169B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003169B
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 30PF TH
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
830003169B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
10 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm