830003240B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003240B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003240B
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 30PF TH
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 30pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
830003240B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm