830003271B
מק"ט מוצר של DigiKey
1923-830003271B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003271B
תיאור
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 8.1920 MH
תיאור מפורט
8.192 MHz ±30ppm גבישים 30pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
830003271B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
8.192 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm