830003286B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003286B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003286B
תיאור
CRYSTAL 12.2880MHZ 30PF TH
תיאור מפורט
12.288 MHz ±30ppm גבישים 30pF 40 Ohms HC-49/US
מודלים EDA/CAD
830003286B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
12.288 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm