830003325B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IQD Frequency Products
קיים במלאי: 67
גיליון נתונים
24 MHz ±30ppm גבישים 30pF 40 Ohms HC-49/US
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
830003325B
מק"ט מוצר של DigiKey
732-830003325B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
830003325B
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 30PF TH
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
830003325B דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
30pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm