DC1203812M2B-3T0
מק"ט מוצר של DigiKey
345-DC1203812M2B-3T0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC1203812M2B-3T0
תיאור
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎123.3 CFM‎‏ (3.45 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
רעש
44.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
9 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
3 מוליכי חוט
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cURus, TUV
רוחב
38.00 מ"מ
משקל
‎0.508 lb (230.42 g)‎
זרימת אוויר
‎123.3 CFM‎‏ (3.45 מ"ק/דקה)
דירוג זרם (אמפר)
0.750A
לחץ סטטי
0.450‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 112.1‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
סוג מסב
כדור
חומר - להב
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C