0402B104K160CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1292-1630-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1292-1630-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1292-1630-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0402B104K160CT
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0402B104K160CT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±10%