1812B222K302CT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Vitramon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
2200 pF ±10% ‎3000V (3kV)‎ קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1812 (4532 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1812B222K302CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1292-1812B222K302CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1812B222K302CT
תיאור
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
1812B222K302CT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
מתח גבוה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±10%