HH21N101J500CT
מק"ט מוצר של DigiKey
1292-HH21N101J500CTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HH21N101J500CT
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך, ESR מאוד נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±5%