RFCMF1220100M4T
מק"ט מוצר של DigiKey
1292-1030-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1292-1030-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1292-1030-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RFCMF1220100M4T
תיאור
CMC 200MA 2LN 120 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 120 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 2.5Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RFCMF1220100M4T דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
Walsin Technology Corporation
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.5Ohm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.047‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (1.20 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
0508 (1220 מטרי), 4 מוליכים
עכבה @ תדר
120 Ohms @ 100 MHz