D25P91C6GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25P91C6GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25P91C6GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D25P91C6GX00LF דגמים
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C