BYC20X-600PQ
מק"ט מוצר של DigiKey
BYC20X-600PQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYC20X-600PQ
תיאור
DIODE STANDARD 600V 20A TO220FP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 20A חור מעבר TO-220FP
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
35 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FP
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.5 V @ 20 A