BYC8X-600P,127 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 630
גיליון נתונים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 2,015
דיודות 600 V 8A חור מעבר TO-220FP
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BYC8X-600P,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1740-1241-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYC8X-600P,127
תיאור
DIODE STANDARD 600V 8A TO220FP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
18 ns
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 µA @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FP
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.9 V @ 8 A