C3M0060065K
מק"ט מוצר של DigiKey
1697-C3M0060065K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C3M0060065K
תיאור
SICFET N-CH 650V 37A TO247-4L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 650 V 37A (Tc) 150W (Tc) חור מעבר TO-247-4L
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C3M0060065K דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏5‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
46 nC @ 15 V
סדרה
Vgs (מקס')
+15V, -4V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1020 pF @ 600 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
150W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247-4L
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
15V