CCB032M12FM3
מק"ט מוצר של DigiKey
1697-CCB032M12FM3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CCB032M12FM3
תיאור
MOSFET 6N-CH 1200V 40A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 1200V (1.2kV) 40A הרכבה בשלדה
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏42.6‏, A‏30‏, V‏15‏
יצרן
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏11.5‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
118nC ב-15V
אריזה
מגש
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3400pF ב-800V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
קרביד סיליקון (SiC)
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
תצורה
6 תעלות N (גשר תלת-פאזי)
מארז‏ / תיבה
מודול
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200V (1.2kV)
מספר מוצר בסיס
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
40A