820443211E
מק"ט מוצר של DigiKey
732-13248-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
732-13248-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
820443211E
תיאור
VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
510 V 6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
820443211E דגמים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
561 V
יצרן
Würth Elektronik
זרם - נחשול
6 kA
סדרה
אנרגיה
190J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
370 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
320 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
418 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
459 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 14 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
510 V