BV0914BH3I155D030N122.88
מק"ט מוצר של DigiKey
4503-BV0914BH3I155D030N122.88-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BV0914BH3I155D030N122.88
תיאור
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
122.88 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) HCMOS מתנד 3.3V בקרת משרעת ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
HCMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±15ppm
אריזה
פס
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±30ppm
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מהוד בסיס
זרם - הספקה (מקס')
30mA