XP1504YT
מק"ט מוצר של DigiKey
5048-XP1504YTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5048-XP1504YTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5048-XP1504YTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XP1504YT
תיאור
MOSFET N-CH 150V 5A 15.8A PMPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 5A (Ta), 15.8A (Tc) 3.12W (Ta), 31.2W (Tc) הרכבה משטחית PMPAK® 3 x 3
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏59‏, A‏9‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
25.6 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
984 pF @ 100 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.12W (Ta), 31.2W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PMPAK® 3 x 3
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V