1.5KE16CA/B
מק"ט מוצר של DigiKey
13-1.5KE16CA/BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-1.5KE16CA/BTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE16CA/B
תיאור
TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22.5V מלחץ67.6A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
67.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
13.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
15.2V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
22.5V