1.5KE18A/B
מק"ט מוצר של DigiKey
13-1.5KE18A/BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-1.5KE18A/BTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE18A/B
תיאור
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25.2V מלחץ60.3A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
60.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
25.2V