1.5KE8.2A-AT/B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
12.1V מלחץ 125.6A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1.5KE8.2A-AT/B
מק"ט מוצר של DigiKey
13-1.5KE8.2A-AT/BTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE8.2A-AT/B
תיאור
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
125.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.02V
מארז‏ / תיבה
DO-201AA‏, DO-27‏, אקסיאלי
מתח - פריצה (מינ')
7.79V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.1V