1.5KE82CA/B | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 13-1.5KE82CA/BCT-ND - סרט חתוך (CT) 13-1.5KE82CA/BTB-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO201 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 32 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 113V מלחץ13.5A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 13.5A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה חור מעבר |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-201AA, DO-27, אקסיאלי |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 70.1V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 77.9V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 113V |