1.5KE82CA/B
מק"ט מוצר של DigiKey
13-1.5KE82CA/BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-1.5KE82CA/BTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5KE82CA/B
תיאור
TVS DIODE 70.1VWM 113VC DO201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
113V מלחץ13.5A Ipp TVS – דיודות חור מעבר DO-201
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
חור מעבר
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
70.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
77.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
113V