1.5SMC30A/TR7
מק"ט מוצר של DigiKey
13-1.5SMC30A/TR7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-1.5SMC30A/TR7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-1.5SMC30A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC30A/TR7
תיאור
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
41.4V מלחץ36.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
41.4V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
36.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
25.6V
מתח - פריצה (מינ')
28.5V