5.0SMDJ15A/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 480
גיליון נתונים
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
24.4V מלחץ 205A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
5.0SMDJ15A/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-5.0SMDJ15A/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ15A/TR13
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
205A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V