5.0SMDJ180A/TR13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
292V מלחץ 17.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
5.0SMDJ180A/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-5.0SMDJ180A/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-5.0SMDJ180A/TR13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-5.0SMDJ180A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ180A/TR13
תיאור
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
180V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
201V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
292V