5KP16A/TR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
26V מלחץ 196.2A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP16A/TR13
מק"ט מוצר של DigiKey
13-5KP16A/TR13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP16A/TR13
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
196.2A
סדרה
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מתח - פריצה (מינ')
17.8V