AC0402FR-076K98L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0402FR-076K98LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0402FR-076K98LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0402FR-076K98LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402FR-076K98L
תיאור
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.98 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC0402FR-076K98L דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C