AC0402FR-076K98L | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 6.98K OHM 1% 1/16W 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.98 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | AC0402FR-076K98L דגמים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |