AC0402FRNPO9BN100
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0402FRNPO9BN100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0402FRNPO9BN100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0402FRNPO9BN100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402FRNPO9BN100
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NPO 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC0402FRNPO9BN100 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±1%