AC0402FRNPO9BN101
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0402FRNPO9BN101TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0402FRNPO9BN101CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0402FRNPO9BN101DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402FRNPO9BN101
תיאור
CAP CER 100PF 50V C0G/NPO 0402
תיאור מפורט
100 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC0402FRNPO9BN101 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±1%