AC0402JPNPO9BN120
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0402JPNPO9BN120TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0402JPNPO9BN120CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0402JPNPO9BN120DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402JPNPO9BN120
תיאור
CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
12 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%