AC0402KPX7R9BB102
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0402KPX7R9BB102TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0402KPX7R9BB102CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0402KPX7R9BB102DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402KPX7R9BB102
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%