AC0402KRX7R9BB331
מק"ט מוצר של DigiKey
311-3270-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-3270-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-3270-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402KRX7R9BB331
תיאור
CAP CER 330PF 50V X7R 0402
תיאור מפורט
330 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC0402KRX7R9BB331 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%