AC0603FR-07150KL
מק"ט מוצר של DigiKey
YAG3567TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YAG3567CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YAG3567DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0603FR-07150KL
תיאור
RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC0603FR-07150KL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C