AC0603FR-07200RL
מק"ט מוצר של DigiKey
YAG3576TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YAG3576CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YAG3576DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0603FR-07200RL
תיאור
RES SMD 200 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
200 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
AC0603FR-07200RL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C