AC0603FRNPO9BN180
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AC0603FRNPO9BN180TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AC0603FRNPO9BN180CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AC0603FRNPO9BN180DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0603FRNPO9BN180
תיאור
CAP CER 18PF 50V C0G/NPO 0603
תיאור מפורט
18 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
AC0603FRNPO9BN180 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±1%