AC0603KRX7R0BB102
מק"ט מוצר של DigiKey
311-3099-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-3099-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-3099-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0603KRX7R0BB102
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
AC0603KRX7R0BB102 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%